Upravit stránku
Nejčastější dotazy a odpovědi - Originální brambůrky s. r. o.

1. Jaký je rozdíl mezi brambůrkem a chipsem?

Rozdíl mezi chipsem a brambůrkem je v jejich šířce, která také ovlivňuje chuť a křupavost lupínků. Chipsy mají totiž šířku jen 1,2 mm, jsou tenčí a na skus měkčí, je na nich více cítit použité koření. Standardní brambůrek už je silnější, má šíři kolem 2 mm. Brambůrek je o něco tvrdší, křupavější a cítíte více typickou bramborovou chuť. 

2. Kdo jsou vaši odběratelé?

Aktuální přehled našich odběratelů najdete zde.

3. Kde vás koupím?

Máme přes cca 600 prodejen po celé ČR. Najděte tu svou

4. Jak brambůrky vyrábíte?

Tady najdete přesný popis

5. Kolik máte zaměstnanců?

Začali jsme s pěti lidmi, nyní jich je již 230.

6. Jaký je denní objem produkce?

Linka je stavěná na 500 kilogramů hotového produktu za hodinu, kotlíková pak na 250 kilogramů, kroužků za šedesát minut vyrobíme 270 kilo. Pravidelně také obměňujeme přístrojové vybavení, aktuálně se chystáme koupit novou balící linku, a ještě jeden nový, speciální stroj. Jedeme na tři směny.

7. Jsou brambůrky zdravé?

Je to tak, že od zahájení výroby používáme zdravý řepkový olej. Obsahuje významné množství mononenasycených i esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, proto je naším skutečně jediným tukem číslo jedna. Konkurence většinou používá slunečnicový. Obecně jsou brambůrky spíš kalorické, než že by byly zdraví škodlivé. 

8. Chci si vás objednat do své hospody/podniku. Co musím udělat?

Napište nám na náš e-mail: obchod@bramburky.cz nebo kontaktujte telefonicky naše obchodní oddělení: +420 775 222 418

9. Dáváte brambůrky darem na charitativní akce apod.?

Určitě se můžeme na něčem domluvit, kontaktujte nás na e-mailu pr@bramburky.cz .Podívejte se, s kým vším už jsme spolupracovali a kde jste nás mohli vidět

10. Proč jsou sáčky napůl prázdné a tzv. plné vzduchu?

Nejčastější mýtus, na který si lidé stěžují. To je ale schválně, protože tam jde o ochranu. V sáčku je dusík, který zabraňuje žluknutí tuku, v němž jsou brambůrky smažené. To ví a zohledňuje to každý výrobce brambůrek na trhu.

    • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.