Kam na originální rande? Tipy a rady – Originální brambůrky s. r. o.

Čas randění je asi tím nejromantičtějším obdobím vůbec, především pro ty čerstvě zamilované. Může ale být i příjemným zpestřením pro páry, které spolu už nějaký ten pátek jsou a které se obávají stereotypu.

Randě v kině, restauraci či kavárně asi známe všichni, co takhle vymyslet něco originálnějšího a méně otřelého? Máme pro vás hned 7 tipů! Všechny samozřejmě za doprovodu Originálních brambůrků, teprve ty udělají z vašeho rande opravdu nevšední zážitek!

Piknik v přírodě

Připravte něco dobrého k jídlu, sbalte láhev vína a deku a vydejte se do parku. Snad nic nemá na lenošení v trávě a pozorování mraků během letních dnů.

Ale i podzimní piknik má něco do sebe! Chladnější počasí vás totiž donutí se přitulit a láhev vína můžete vyměnit za svařák nebo čaj v termosce. Nezapomeňte si přibalit repráček a karty. Až vás omrzí dlouhé povídání, budete mít o zábavu postaráno.

Originální hospodské brambůrky se sýrovou příchutí.

Plavba lodí

Na plavbě lodí je zkrátka něco nepopiratelně romantického. Pronajměte si motorový člun nebo šlapadlo, nebo se rovnou vydejte na o něco honosnější okružní plavbu s večeří. Tímhle rande rozhodně zabodujete. Zvláště tehdy, budete-li plout při západu slunce.
Kotlíkové hospodské originální brambůrky

Útulné přítmí v čajovně

Romantické přítmí, zvuky bublající vodní dýmky, vůně čajů z celého světa, útulná zákoutí a pohodlná místa na sezení či ležení. To zní jako perfektní místo pro povedené rande! Navíc se povídá, že čajové obřady jsou skvělou předehrou k prvnímu polibku!

Kotlíkové originální brambůrky a muž
  • Po cestě z čajovny mlsejte naše originální hospodské s příchutí papriky či pepře. Jdete-li sami, klidně i ty česnekové.  Chcete svému protějšku doslova vytřít zrak? Přečtěte si ještě před schůzkou různé zajímavosti a fakta právě o paprice, pepři a česneku!

Romantika u táboráku

Plápolající plameny, zvuk praskajícího dřeva a hvězdy na obloze. Tuhle neskutečnou romantiku zažijete jedině u táboráku. Pokud oba rádi trávíte čas v přírodě, tak hurá do toho!

Táborák s kotlíkovými originálními hospodskými brambůrky

Nezapomeňte si sbalit deku na sezení, dostatek pití a samozřejmě i něco dobrého na zub. Co takhle grilované marshmallow jako dezert? Tohle bude rande, na které zaručeně jen tak nezapomenete!

Společné sledování východu nebo západu slunce

Vyberte si místo s krásným výhledem a sledujte společně východ nebo západ slunce. Pozorování slunce je nejen romantické, ale často nás také navádí k hluboké konverzaci a zajímavému rozjímání o životě. Po východu slunce si můžete jít třeba společně zaběhat, nebo rovnou vyrazit na snídani. Západ slunce naopak vybízí k cestě do vinárny, co říkáte?

Východ slunce a brambůrky
Fotograf: Vašek Chloupek
  • K vínku rozhodně nesmí chybět něco k „zobání“, co takhle křupavé kroužky v několika různých příchutích? Výborně se k nim ale hodí i oblíbený zlatavý mok, pivo.

Společný výlet

Jste oba milovníky přírody a nejraději trávíte čas venku? Pak se přímo nabízí společný výlet! Co třeba popojet kousek vlakem, vydat se na procházku k hradu a celé to zakončit v cukrárně? Pokud jste povahou dobrodruzi, můžete zkusit někam společně stopovat. Buďte ale opatrní!

Paprikové originální hospodské brambůrky

Squash aneb sportem ke zdraví

Squash je skvělým tipem na rande, když venku prší a vy se chcete zahřát. Jeho základy se dají naučit opravdu velmi rychle, a tak si hru užijete, i když ho budete hrát poprvé v životě. Třeba se z toho stane váš společný koníček a začnete chodit pravidelně.

Originální hospodské slaninové brambůrky a pivo
Kategorie
Sdílet příspěvek

Sledujte nás na Facebooku

Back to Top Nahoru
Product added to cart