Jak originálně s námi trávíte čas, aneb: Bez brambůrek ani ránu! 

Jak originálně s námi trávíte čas, aneb: Bez brambůrek ani ránu!

Srpnové kolo naší soutěže o Mega karton křupavé nadílky se točilo kolem fotodokumentace vašeho volného času. Při té příležitosti jste náš facebookový profil obohatili o vskutku originální záběry! A nám to nedá a rádi se tou smrští fotek pochlubíme i zde.

Najdi kamínek s logem Brambůrek!

Rodinka paní Petry Fer tráví svůj čas ráda společně. Především na procházkách v okolí jejich domova v obci Vyšní Lhoty, na které se vždy vybaví speciálními outfity, jako jsou v tomto případě třeba princeznovské šaty. 

Její synek zase mívá při ruce své kolo. A co na žádném z jejich výletů nikdy nechybí? Přeci kvalitní zobání v podobě našich Originálních brambůrek

Podívejte se na jejich společnou fotku z výletu u studánky, kde ukryli originálně malovaný kamínek u výše zmíněné obce. Tak schválně, kdo z vás ho najde? 

Bramburovník přichází na scénu! 

Ani Renata Macháčková v letních měsících nezůstala doma a společně se svou dcerou vyrazila na cesty. Jaké to pro ní muselo být překvapení, když na vzácném stromě Bramburovník našly vskutku originální plody? No řekněte sami, kdo z vás by na takový unikát v přírodě taky rád narazil? 

Velká úroda ve skleníku 

Petra Namyšlená se nám pochlubila svou bohatou úrodou ve skleníku. Kromě rajčat, okurek a paprik ji letos poprvé také vyrostla originální nadílka! A jak byla chutná! Letos vyšly Kroužky, tak příští rok se třeba zadaří i brambůrky. Držíme palce!

Originální svačina k vodě

Není nad to si s rodinkou zahrát karetní hry a užívat si společně strávený den. Alžběta Seidlová se svými syny zavítala na jezero Milada. A při příležitosti nezapomněla zabalit i originální svačinku!

Jak spojit plavání se slaným mlsáním? 

Na to by nám mohl odpovědět synek pana Patrika Smutného. Ten léto strávil v bazénku na chatě. A hádejte! No jasně. Ani Kotlíkové nemohly chybět. Aneb jak po vydatném tréninku ve vodě nabrat zpátky potřebnou energii! 

Kdo hledá, ten najde

Renata Milotínská Kuchtová se nejraději prochází se svým pejskem venku v přírodě. Při jedné takové obchůzce ale její hafan narazil na vskutku netradiční květ. Kde se vzal, tu se vzal, na ozdobném keříku našel její věrný přítel skutečnou mňamku. Však jak se říká: „Kdo hledá, ten najde!”

Beskyde, Beskyde, kdo po tobě i Gde?

Milan Bogar se letos vydal objevovat krásy Beskyd. Jak sám řekl: „To nás s rodinkou baví a užíváme si tak léto na plné pecky.”

Jako důkaz o pohodové dovolené nám zaslal krásný snímek, na kterém, samozřejmě, nechybí ani zlatavé křupání. 

Z brambůrek nevyrosteš

Jirka Viceník nám poslal fotku, jak u nich probíhá herní odpoledne. No zkrátka z autíček chlap nevyroste. A z Originálních brambůrek už vůbec ne! 

  • Víte, z čeho mužský ještě nevyroste? Z příchutě Jarní cibulky! Přečtěte si zajímavosti a fakta.

Jedineční exempláři

Andrea Špačková má na zahrádce vlastní minizoo, o kterou se pečlivě stará. Když má možnost, relaxuje u ní a pořádá mejdany, kterých se většinou účastní i její kocour. A protože se jí do zoo nedávno zatoulali i zcela noví unikátní exempláři, neváhala a poslala nám fotodůkaz o jejich existenci. 

Vážení, seznamte se s Kroužkolitem – býložravec s vlídnou povahou a vřelým srdcem, a Solibrambrem – mírumilovný vegan, který na co sáhne, to omylem osolí. Oba nejraději flexí se svými kamarády surikatami a k obědu si dopřávají dávku křupání v nejrůznějších příchutích. No, věříme, že paní Andrea se se svou minizoo opravdu nenudí! 

Rybářská sezóna

Petra Šmídková se svou dcerou tráví ráda čas na zahrádce. Ale co jí ještě více baví? No přeci rybaření u jejího bazénku. A představte si, tentokrát jim v sítích přistál opravdu originální kousek. No řekněte sami, kdo by si takovou pochoutku taky rád ulovil?

A jak originálně trávíte svůj čas vy? Pošlete nám vaše fotky a podělte se s námi o své zážitky! Najdete nás na Instagramu i Facebooku, tak k nám neváhejte zavítat. A pokud vás zajímá více o našich brambůrkách, přečtěte si článek, jak je vyrábíme.

Kategorie
Sdílet příspěvek

Sledujte nás na Facebooku

Back to Top Nahoru
Product added to cart