Buldozer, Casanova nebo Sherlock Bones? Z těchhle psích jmen si cvrnknete do textilu

Nejoriginálnější jména pro pejsky

Azora, Maxíka nebo Cézara má dneska už kde kdo. Když ale na čtyřnohého parťáka zakřičíte „Buldozere, k noze!“, dáme ruku do ohně za to, že si okamžitě získáte pozornost i autoritu všech pejskařů na louce.

A protože jsme si v minulých týdnech naordinovali menší pouť těmi nejzapadlejšími kouty internetu, našli jsme pro vás a vaše čtyřnohé parťáky ty nejvtipnější, nejulítlejší a nejzajímavější psí jména, které zaručeně pobaví a rozesmějí.

Casanova

Tady asi není potřeba dlouze rozebírat, pro jakého pejska se tohle jméno hodí. Pokud ale přece jen tápete, pak prozradíme, že doslova jako zadek na hrnec sedne pejskovi, který běhá za každou fenkou. Jméno samozřejmě tenhle zlozvyk neodčaruje, tady bude potřeba pevná ruka a patřičná výchova.

  • Věděli jste, že: Nevykastrovaný pes značkuje své teritorium desetkrát častěji než kastrovaný?
Originální jména pro psy - Casanova

Buldozer

No, jen řekněte? Jak jinak pojmenovat psíka, který ničí všechno, co mu přijde do cesty? Navíc, když v košíku plném štěňátek uvidíte roztomilé chlupaté klubíčko, pravděpodobně vás ani zdaleka nenapadne, že by z něj mohl vyrůst ničící stroj. Když už to tak ale ta příroda zařídila, tak ho alespoň pojmenujte tak, jak si zaslouží. Jméno Bertík nebo Fousek by se k němu beztak ani trochu nehodilo.

Klobása

Ruku na srdce. Někteří jezevčíci si o tohle jméno doslova říkají. A protože Štaflíka a Špagetku má asi 99,98 % majitelů tohoto plemene, zkuste jejich klidné vody rozvířit poctivou Klobásou. Alternativou pro psíka může být taky Párek nebo Kabanos. Ale volejte si Kabanose k noze před masokombinátem nebo řeznictvím. To už by bylo skoro jako mávat na ekologického aktivistu z červeného SUV.

  • Majitelé jezevčíků, zbystřete! Věděli jste, že poznají až 250 slov?
Originální jména pro psy - Klobása

Šéf

Majitelé koček nám určitě dají za pravdu, že bavit se o jiném vztahu mimo „kočičí pán domu vs. otrok“ absolutně postrádá smysl. U pejsků o pozicích a dominanci ve smečce přece jen můžeme trošku diskutovat. Pokud byl ale váš pes v minulém životě kocour, asi nemá smysl vysvětlovat, proč dostal jméno Šéf. Venku bude alespoň každému jasné, kdo komu doma velí.

Sherlock Bones

Máte doma extrémně chytrého psího parťáka, jehož koníčkem je luštění křížovek a koukání na vědomostní soutěže v televizi? Je to vždycky on, kdo najde tu druhou ponožku do páru, kterou pračka při každém praní ztratí? Ví přesně, kde máte schované všechny pamlsky a granule v misce má přepočítané s minimální odchylkou? Gratulujeme! Máte doma Sherlocka Bonese!

  • Mimochodem věděli jste, že: Na základě několika studií je naopak nejhloupějším psem afghánský chrt? Tohle hodnocení vychází z posuzování tzv. sociální inteligence u psů, která přímo souvisí se schopností psa rychle pochopit a splnit zadaný povel.
Originální jména pro psy - Sherlock Bones

Salvador Dogi

Majitelé dog zbystřete! Pokud chcete svého čtyřnohého parťáka pojmenovat opravdu originálně, je sázka na Salvadora Dogiho sázkou na jistotu. Jen si představte ten hashtag společně s fotkou vlastnoručně namalovaného obrázku na instagramu! Srdíčka a odběry zaručeny!

Mary Puppins

Štěňátko a ještě k tomu roztomilá fenečka? Tak tady není vůbec prostor pro diskuzi! Mary Puppins je prostě povinnost. A pánové, zbystřete! Věděli jste, že podle statistik má muž asi 3x větší pravděpodobnost, že dostane telefonní číslo od ženy, pokud má s sebou psa? Takže sbalte Mary Puppins, pytlík brambůrků a hybaj na rande!

A co vaši pejsci?

U našeho příspěvku na Facebooku jsme se vás ptali, jaká originální psí jména znáte vy. Jak to dopadlo?

Pejsci našich fanoušků
Kategorie
Sdílet příspěvek

Sledujte nás na Facebooku

Back to Top Nahoru
Product added to cart