Nejlepší brambůrky pro každou příležitost: Poradíme, jaké vzít k táboráku nebo na dětský den

Nejlepší brambůrky pro každou příležitost

Ať už se potřebujete pro propařené noci „spravit“ nějakou tou mastnou prasárničkou, nebo vyrážíte na čundr, do kempu nebo na dětský den, naše brambůrky vás nikdy nenechají ve štychu! Jaké vybrat na společné křupání u romantického filmu a které přibalit dětem do baťůžku? Máme pro vás několik tipů!

Nejlepší brambůrky k táboráku

Na nějaké chození okolo horké kaše, v tomhle případě spíš okolo rozpáleného táboráku, nás příliš neužije. Tady je totiž volba naprosto jasná. Pokud se chystáte s partou přátel opéct nějakého toho buřta, zabrnkat na kytaru Slavíky z Madridu a svlažit rty ve zlatavém moku, rozhodně vám v krosně nesmí chybět naše Kotlíkové brambůrky. Ty smažíme ve speciální fritéze a možná i to je jeden z důvodů, proč jste je v roce 2017 zvolili absolutní jedničkou ve Volbě spotřebitelů! Dáte přednost těm hořčicovým, slaninovým, česnekovým, sýrovým nebo tradičním soleným?

Nejlepší brambůrky k táboráku

Nejlepší brambůrky k televizi

Je úplně jedno, jestli se s drahou polovičkou chystáte zkouknout nejnovější díl Last of Us nebo plánujete romantický večer u Titaniku. Nějaké to křupání odbourá případnou nervozitu a zakamufluje trapné pištění následující po povedené zombie lekačce nebo dojemné popotahování u scény, kdy musí Rose Jacka definitivně opustit a „odlepit“ ho od zmrzlých dveří. Pro tyhle případy se perfektně hodí naše Like Chips! Tyhle tenké bramborové lupínky si dokonce vysloužily hned několik cen v prestižní soutěži Dobrý tuzemský potravinářský výrobek. Křupnete si do česnekových, hořčicových, slaninových, sýrových nebo tradičních solených?

Nejlepší brambůrky k pivu

Tady není prostor pro kompromisy! Když vás u páté rundy začne honit mlsná, stačí jeden pohled směrem k hospodskému a ten už bezpečně ví, že má nasadit rychlé tempo a přispěchat s balíčkem našich originálních hospodských brambůrků. K pivu jsou jako dělané a jejich nadčasové příchutě potěší i pivaře s rozmlsanými jazýčky. Originální hospodské brambůrky můžete vybírat z devíti příchutí, mezi kterými nechybí třeba kombinace uzeného masa a křenu nebo oblíbená zakysaná smetana s jarní cibulkou.

Nejlepší brambůrky k pivu

Nejlepší brambůrky k posezení s rodinou či přáteli

Tady je volba čistě na vás. My bychom ale doporučili sázku na jistotu a naše  klasické brambůrky, které jsou k dostání v pěti tradičních příchutích. Známe to totiž všichni. Když podáte ostatním hrst plnou brambůrků, „sežerou“ vám celý pytlík! Proto rodinku ani přátele hned ze začátku moc nerozmazlujte a naučte si je pěkně na naši klasickou řadu. Pak budete mít spoustu možností pro inovace a nová překvapení. Klasické brambůrky jsou na trhu už od roku 2014 a my za ně i po těch letech dáme ruku do ohně. Na oslavách a různých „sessions“ se po nich zaručeně utlučete!

Nejlepší brambůrky pro malé neposedy

Jasně, že nezapomínáme ani na ty nejmenší gurmány. Pro malé neposedy a věčné hračičky jsme připravili speciální kategorii pochutin, ve které najdete originální smažený bramborový snack Kroužky! Tyhle kroužky s příchutí jarní cibulky a pepře vám dokonce zanedlouho po uvedení na trhu zachutnaly tak, že si v roce 2019 vysloužily ocenění v kategorii Česká Chuťovka! A o rok později se k nim „na bednu“ přidaly i Kroužky s paprikovou příchutí. Ochutnáte i další z téhle křupavé rodinky?

Nejlepší brambůrky pro malé neposedy
Kategorie
Sdílet příspěvek

Sledujte nás na Facebooku

Back to Top Nahoru
Product added to cart